kuruluş
2010
Türkiye
İstanbul
Çalışan
103

Quzu Wholesale Hakkımızda

Trendlerden ilham alan Quzu markası olarak, stilin herkes tarafından erişilebilir olması amacıyla moda dünyasına yön veriyoruz. Bu doğrultuda modern kadınların kendi tarzına sahip olmaları için ihtiyaç duydukları tüm giyim ve aksesuar ürünlerini kalite ve fiyat dengesinde sunuyoruz. Bir markadan fazlası olarak yaşam tarzı haline dönüşmeyi hedefleyerek, yaklaşık 100 çalışanımız ve 40 atölyemiz ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanına stil kazandırıyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen bir işletme olarak müşterilerimize trend ürünleri ulaşılabilir fiyata sunma hedefiyle tedarikçilerle güçlü ilişkiler kuruyoruz. 40 farklı atölye ile yakın çalışarak zorlukların üstesinden gelmeleri ve olumlu bir etki yaratmaları için şeffaf ve etik tedarik zinciri stratejisi ile hareket ediyoruz.  

Ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla her geçen gün standartlar belirleyen ve tedarik zincirine yönelik çabalarını geliştiren Quzu markası çatısı altında, aylık ortalama 200.000 adet üretim gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda tedarikçilerle güçlü ilişkiler kurmanın ürün kalitesi için önemine inanarak yılda ortalama 2.400.000 adet ürün ile yaklaşık 10 farklı ülkeye moda ve stil dağıtıyoruz. Başlıca Ukrayna, Kıbrıs, Yunanistan ve Almanya gibi ülkeler olmak üzere Avrupa, Asya ve dünyanın pek çok bölgesindeki farklı yaş ve tarzlardaki kadınlara stil sunuyoruz. Sürekli güncellenen koleksiyonlarımızda vücut tipi, ırk, kimlik veya cinsiyetten bağımsız olarak ve kaliteden ödün vermeden modayı herkes için ulaşılabilir kılıyoruz. Sen de ürünlerini alışveriş yapmaya hazır ve istekli bir kitleye ulaştırmak istiyorsan Quzu’nun ayrıcalıklı dünyasını keşfetmeye başlayabilirsin!

Amacımız: Herkes İçin Ulaşılabilir ve Kaliteli Moda

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyayı etki altına almak için moda ve stilde kalite ve fiyat dengesini benzersiz bir dijital alışveriş deneyimi ile sunuyoruz. Çalışma ve iş birliği yöntemlerinden büyüme zihniyetine ve rekabet yaklaşımına kadar her aşamada benzersiz bir değer katıyoruz. Amacımız; ileri görüşlü, enerjik ve olumlu bir etki yaratmak için çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek moda sektöründe güçlü ve güvenli ilişkiler yaratmak. Pozitifliğe, eşitliğe ve her yönden kendini iyi hissetmeye yönelik kurum kültürünü ve stratejilerini tüm moda sektörüne yaymak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Modayı her yaş ve tarzdaki kadına sunarak dünyanın farklı yerlerindeki çözüm ortaklarına kucak açıyoruz. Bu doğrultuda dünyanın farklı yerlerindeki müşteri ve tedarikçileri ile ilişkiler kurarak yeni pazarları keşfettikçe büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

Hedefimiz: Alışverişin Geleceğini Yaratmak

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar için uygun fiyatlı, şık ve kaliteli modaya inanarak küresel bir marka olma hedefi ile hareket ediyoruz. Vizyonumuz ise Türkiye’de ve bulunduğumuz küresel pazarlarda en başarılı ilk üç kadın giyim markası arasına adımızı yazdırmak. Dünyanın farklı yerlerindeki her yaştan ve tarzdan kadının tüm durumlar için moda ve yaşam tarzı markasına dönüşmek amacıyla yenilikleri en yakından takip ediyoruz. Kendinden emin görünen ve hisseden kadınlar yaratmak için küresel çapta faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederek moda dünyasının dinamik atmosferine uygun proaktif ve kreatif çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimize en havalı, kaliteli ve  trend ürünleri mükemmel bir fiyata sunmak için tedarikçilerimizle güçlü ilişkilerimize güveniyoruz. Bugüne kadarki yolculuğumuzda büyük ilerleme kaydetmiş olsak da 2027 yılına kadar küresel ve yerel pazarda değer yaratma vizyonu ile yeni müşteri ve paydaşlara ulaşmaya devam ediyoruz. Sen de moda sektörünün esnek, hızlı ve rekabetçi atmosferini amaca yönelik olumlu değişimlerle yönlendirmek, güçlendirmek ve ilham vermek için Quzu dünyasının bir parçası olabilirsin!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.